Mięta Morris

PROJEKT F119PROJEKT G440PROJEKT S820PROJEKT C525PROJEKT A43

Fot. Magda Hueckel.

PROJEKT D56

Kompleksowy projekt wnętrza oraz nadzór nad remontem 170-metrowego apartamentu.

PROJEKT K419

Kompleksowy projekt wnętrza oraz nadzór nad remontem mieszkania na Powiślu o powierzchni 55m2.

Wybrane realizacje PracowniBiuraMedia

Wkrótce

Firma

 

AGATA KNOROWSKA

Architektka wnętrz i założycielka biura projektowego Mięta Morris. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce i za granicą (staż w biurze projektowym firmy Truworths w Kapsztadzie, studia na wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii w Bazylei). W 2008 roku była współautorką scenografii do występu Eriki Janunger na Międzynarodowym Festiwalu Scenografów w Bazylei. Została również laureatką konkursu na projektowanie w kamieniu za projekt „Abecadło”. W 2011 roku ukończyła z wyróżnieniem studia na wydziale Architektury Wnętrz ASP w Warszawie.

 

Swoje zainteresowania dotyczące architektury wnętrz realizuje w praktyce i teorii. Jej autorska rubryka „Piękno udomowione” pojawia się w magazynie „Art & Business”. W 2011 napisała pracę teoretyczną "Wpływy ideologii komunistycznej na kształtowanie się podejścia Polaków do wnętrz mieszkalnych w latach 1949-1981".

 

mm

 

ZESPÓŁ

Katarzyna Kuczyńska

Absolwentka Instytutu Historii Sztuki na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizująca się w malarstwie holenderskim Złotego Wieku, ukończyła studia z wynikiem celującym w 2012 roku. Po stażu w branżowym magazynie „Art & Business”, zdecydowała się na pracę w zawodzie, który od zawsze ją pasjonował i pociągał – w ten sposób dołączyła do zespołu biura projektowego Mięta Morris.

 

 

mm

 

 

 

 

 

Paulina Ambroziak

Magister sztuki wydziału Architektury Wnętrz ASP w Warszawie. Zainteresowanie szlachetną fotografią zapoczątkowane na studiach rozwinęła w Policealnej Szkole Fototechnicznej.

 

Firma

mm

AGATA KNOROWSKA

Architektka wnętrz i założycielka biura projektowego Mięta Morris. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce i za granicą (staż w biurze projektowym firmy Truworths w Kapsztadzie, studia na wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii w Bazylei). W 2008 roku była współautorką scenografii do występu Eriki Janunger na Międzynarodowym Festiwalu Scenografów w Bazylei. Została również laureatką konkursu na projektowanie w kamieniu za projekt „Abecadło”. W 2011 roku ukończyła z wyróżnieniem studia na wydziale Architektury Wnętrz ASP w Warszawie. 

Swoje zainteresowania dotyczące architektury wnętrz realizuje w praktyce i teorii. Jej autorska rubryka „Piękno udomowione” pojawia się w magazynie „Art & Business”. W 2011 napisała pracę teoretyczną "Wpływy ideologii komunistycznej na kształtowanie się podejścia Polaków do wnętrz mieszkalnych w latach 1949-1981".

2006 r.

Kapsztad, RPA, TRUWORTHS, staż - projektowanie sklepów i visual merchandising

2007 r.

Projekty wnętrz dla Dom Development S.A. - praca w biurze 90 ARCHITEKCI

2008 r.

Stypendium na Wydziale Architektury Wnętrz w Bazylei, Szwajcaria

2011 r.

Dyplom magisterski z wyróżnieniem rektorskim na Wydziale Architektury Wnętrz ASP w Warszawie.

Kontakt

Mięta Morris
Agata Knorowska
ul.Stradomska 43
04-619 Warszawa
NIP:  951-206-19-66

 

biuro@mietamorris.com

+48 691 727 522

Góra